MĀKSLAS DIENU 2003 PROGRAMMA VISĀ LATVIJĀ
RĪGA
Latvijas Mākslinieku savienības ēka
(11.Novembra krastmala 35)
10.05.
Mākslas dienu noslēguma pasākums
"Mākslas Māja atveras":
12.00 - 17.00
Mākslinieku atvērtās darbnīcas
Piedalās: L.Blumbergs, I.Berga, V.Malēja, D.Lielā, D.Dimza-Dimme,
I.Brūvere, R.Muzis, Z.Putrāma, L.Rage, Z.Beimane, P.Sidars, S.Bērziņa-Skrauce,
I.Garklāva, V.Ozoliņš, A.Lācis, Grafikas kamera
12.00 - 17.00 LMS
Muzeja atvērtās durvis
12.00 - 23.00
Izoldes Cēsnieces performance
12.00 - 22.00
Mākslas vagoniņi LMS pagalmā
Piedalās: nekomerciālais laikmetīgās kultūras centrs "Noass",
ķermeņa apgleznotāji
Rūtentāla kustību teātra akcija
12.00 - 22.00 Total
Dobže akcija
22.00 - 23.00
Grupas "Aparāts" koncerts
Koordinatori - Ilze Egle, Ieva Genere,
Andris Vītoliņš
Latvijas Mākslinieku savienības galerija
(11.Novembra krastmala 35)
01.04. - 19.04.
Starptautiska grafikas izstāde no Leipcigas
(atbalsta Gētes institūts Rīgā)
Atbildīgais - Guntars Sietiņš
24.04. - 09.05.
Projekts - izstāde "Darbam Slava"
(darba tēmai veltīti padomju gados radītie glezniecības darbi no LMS un
VMM kolekcijām un vairāki pieaicināti jaunie autori ar šīs pašas tēmas
risinājumu citos medijos)
Organizatore - Inese Baranovska
Latvijas Mākslinieku savienības
"Akmenstēlniecības mītne "GAUJASIELA""
(Gaujas iela 1)
05.05. - 10.05
Mākslas dienas pie tēlniekiem "Gaujasielā":
11.00 - 16.00 trīs tēlnieki veido akmens skulptūras
"LMS Skulptūru dārzam"
publikai ir iespēja apmeklēt tēlnieku darba vietas, vērot un pašiem
piedalīties akmens kalšanas procesā
izstāde āra ekspozīcijā
simpozijs "FOR USE", kurā piedalīsies tēlnieki: Kirils
Panteļejevs, Uldis Freibergs, Egils Garkevičs un Mareks Bikše, kuri veidos
skulptūras no asfalta, kas kā radoša darba izejviela Latvijā nav izmantots
Mākslas dienu muzikāli - tēlnieciska akcija
09.05.
piedalās DJ KLEPERS no radio "Naba"
28.04. - 10.05.
Mākslas dienu akmenstēlniecības simpozijs
Piedalās 3 tēlnieki, tēma - mākslinieka pašatklāsme
Organizators - Latvijas Mākslinieku savienība
Projekta vadītājs - Igors Dobičins
Koordinatore - Baiba Guste
Eksperimentālā litogrāfijas, oforta darbnīca
(Latvijas Mākslinieku savienības ēka,
11.Novembra krastmala 35)
26.04., 27.04.,
Grafikas Kameras atvērtās darbnīcas
10.05.
12.00 - 17.00
Izstāde "Pavasara partija grafiskajā šahā"... Grafiskais šahs
dod iespēju uzrīkot
spēli arī 1 figūrai
Koordinatore - Nele Zirnīte
Radošā keramikas asociācija "Logs"
(Maskavas iela 255)
05.05. - 07.05.
Atvērtās durvis
Koordinatores - Gundega Ozola,
Ineta Greiža
Apgabala tiesas nama kafejnīcā - pagrabā
(Brīvības bulvāris 36)
15.04. - 10.05. Ulda
Rēdeļa gleznu izstāde
Apgāda "Jumava" kafejnīca "Amanda"
(Dzirnavu iela 7)
Mākslinieces Dzintras Cepītes
akvareļu izstāde
Ārzemju mākslas muzejs (Pils laukums 3)
Katru dienu no 11.00 - 17.00, izņemot pirmdienas
21.03. - 22.04.
Norvēģu mūsdienu keramikas izstāde muzeja Velvju zālēs
Organizatore - Vanda Ķīse, sadarbībā ar Fondu 3,14, Bergenā, Norvēģijā
30.04. - 12.06
"Ar Rembranta vārdu" - izstāžu cikls "Holandes Zelta
laikmets" muzeja izstāžu zālēs
Organizatore - Daiga Upeniece, sadarbībā ar Nīderlandes Karalistes
vēstniecību Latvijā
02.05. - 01.06.
Boreks Šipeks "Dizains" (personālizstāde) muzeja Velvju zālēs
Organizatore - Vita Ozoliņa
04.05.
Ēģiptes mistērijas Rīgas pilī,
Muzeja pavasaris - pasākums
Organizatores - Vita Ozoliņa
Aija Landzberga
19. arodvidusskola (Kuldīgas iela 9)
16.04. - 14.05.
Gleznotājas Maijas Bērziņas gleznu izstāde
Baltijas Krievu institūts (Lomonosova iela 1/24)
darba dienās
01.04. - 30.04.
Edgara Miķelsona personālizstāde "Pilsēta" Studentu galerijā
"BRIART" 2.stāvā
Organizatore - S.Hajenko
07.04. - 25.04.
"Pilsēta: high-tec" - BK koledžas studentu darbu izstāde
1.stāvā
Organizatore - V.Daņiļenko
28.04. - 05.05.
"Civilizācijas atkritumi" - instalācijas no iepakojuma
materiāliem (studentu darbu izstāde), action stils
26.04. - 30.04.
Konference "Pilsēta. Mākslinieks. Detaļa un veselums"
(piedalās Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas, BKI
studenti un profesionāli mākslinieki)
Organizatores - S.Hajenko
N.Pazuhina
02.05. - 28.05. Jauno
mākslinieku izstāde (Sergejs Djomins, Kristīna Jansone)
Organizatore - L.Nečitailo
Bolderājas mūzikas un mākslas skolas izstāžu zāle
01.04. - 15.05.
Izstāde "Baltais un Melnais"
Koordinatore - Helga Jaksone
Burtnieku māja Vecmīlgrāvī
15.04. - 10.05.
Akcija "Muzejs manām acīm", Rīgas 1.speciālās internātskolas
audzēkņu darbu ceļojošā izstāde
Organizatore - Rūta Kārkliņa
Dailes teātris (Brīvības iela 75)
13.05. - 12.06.
Mākslas meistardarbu izstāde (glezniecība, tēlniecība, keramika,
dizains, fotogrāfijas, tekstils)
Organizators - Radošo Senioru nams
Galerija "Ars Longa" (Gleznotāju iela 5)
Katru dienu, izņemot svētdienas plkst. 11.00-18.00
15.04. - 06.05.
Mākslas dienu izstāde
"Jaunākā latviešu glezniecība"
Galerija "Daugava" (Alksnāja iela 10/12)
15.04. - 27.04. Čehu
mākslinieki: Jindra Vikova (keramika), Pavels Banka (foto)
Organizatori - galerija "Daugava", LR vēstniecība Čehijā,
Rīgas dome
30.04. - 12.05. Viļņa
Vēja personālizstāde "Pielaikošana"
Organizators - galerija "Daugava"
Galerija "Lita" (Laipu iela 5)
No 14.04.
Izstāde "Mākslinieki pavasarim"
plkst.17.00
Organizatore - Lilita Postaža
Galerija "Mākslas dārzs"
(Tirdzniecības centrā "mc²", Krasta iela 68a)
No 20.04.
70.gadu 'underground'
Grāmatu nams "Valters un Rapa"
(Aspazijas bulvāris 24)
7.04. - 10.06.
Jauno grafiķu izstāde "Satiksme" (Agate Apkalne, Ieva
Krieviņa, Lāsma Lagzdiņa)
Koordinatore - Nele Zirnīte
J.Akuratera muzejs (O.Vācieša iela 6a)
16.04.- 16.05.
Oskara Kalēja gleznu izstāde "Ainavas"
no 15.04.
Gleznošana plenērā muzeja dārzā vai uz
līdz vēlam
balkona 2.stāvā, iepriekš piesakoties
rudenim
Organizatore - Ruta Cimdiņa
J.Rozentāla un R.Blaumaņa muzejs (Alberta iela 12-9)
15.04. - 10.05.
Ekskursijas pa J.Rozentāla dzīvokli un darbnīcu, stāstījums par
J.Rozentāla personību
Koordinatore - Dace Babre
Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola
(Hāmaņa iela 2a)
10.05.
Atvērto durvju diena
10.00 - 14.00
Organizatore - Māra Muižniece
Komunikācijas centrs "SAPŅU FABRIKA"
(Lāčplēša iela 101)
Katru dienu plkst. 12.00 - 18.00, izņemot pirmdienas
15.04. - 15.05.
Izstāde "Savvaļas FOTOGRĀFI"
Koordinatore - Inese Baranovska
Koncertzāle "Ave Sol" (Citadeles iela 7)
15.04. - 13.05.
Grupas izstāde: Maija Bērziņa,
Atklāšana 15.04. Dzintra
Cepīte, Zane Bērziņa
plkst. 17.00
Krievu Drāmas teātris (Kaļķu iela 16)
06.05.
Ikgadēja Baltijas Krievu institūta rīkota labdarības izsole "No
sirds - sirdij" (zīmējumi)
Organizatores - S.Hajenko, T.Kuzmina
K.Barona muzejs (K.Barona iela 3 - 5)
15.04. - 10.05.
Akcija "Muzejs manām acīm", Rīgas 1.speciālās internātskolas
audzēkņu darbu ceļojošā izstāde
Organizatore - Rūta Kārkliņa
Kultūras un atpūtas centrs "Imanta"
(Anniņmuižas bulvāris 29)
No 10.04.
Kurzemes rajona vizuālās mākslas
plkst. 16.00
pedagogu darbu izstāde "Mans atspulgs"
No 16.04.
Bērnu zīmējumi un gleznojumi "Portrets"
plkst. 18.00
Organizators - Arnis Miltiņš
No 08.04.
Bērnu un jauniešu konceptuālās mākslas
plkst. 15.00
izstāde "Māksla manī - es mākslā"
Organizatore - Ginta Rukmane
Kultūras centrs "Iļģuciems"
27.04.
Mākslas dienu sarīkojums "Mākslas mirkļi Iļģuciemā":
15.00 - 22.00
"Pļavu mākslas laukums" - izstādes, paraugdemonstrējumi,
izsoles, koncerts, darbojas dažādas darbnīcas un studijas, masku balle utt.
Piedalās: GS "Grīva", TLMS "Atkalnis",
"Puduris", TLMS "Zīle", bērnu zīmēšanas pulciņš, leļļu
teātra studija, bērnu deju kolektīvi "Mazais Andžiņš",
"Mārīte", bērnu popgrupa "Ildzēni", estrādes deju grupa
"Debija", grupa "Mākoņi" u.c.
Pasākumu vada Mārtiņš Egliens
16.00 - 22.00
"Bulvāru mākslas laukums" - izstādes, paraugdemonstrējumi,
izsoles, koncerts, darbojas dažādas darbnīcas un studijas, masku balle utt.
Piedalās: GS "Grīva", TLMS "Atkalnis",
"Puduris", TLMS "Zīle" un "Austra", bērnu
zīmēšanas pulciņš, leļļu teātra studija, pilsētas kapela "Hāgenskalna
muzikanti", estrādes deju grupa "Debija", duets "Brāļi
Ziemeļi", grupa "Mākoņi" u.c.
Pasākumu vada Mārtiņš Egliens
Kultūras pils "Ziemeļblāzma" (Ziemeļblāzmas
iela 36)
15.04. - 10.05.
Tēlotājas mākslas studijas "Ziemeļblāzma" dalībnieku darbu
izstāde
04.05.
Atvērto durvju diena - iespēja ielūkoties
pl. 12.00 - 16.00
studijas darba telpās un vērot radošās darbības procesu
Organizatore - Tatjana Krivenkova
Latvijas Dabas muzejs (K.Barona iela 4)
23.04. - 04.05.
Fotokonkursa darbu izstāde "Mans putns"
Organizators - Dmitrijs Boiko
Izstāde "...kad bērni un dzīvnieki glezno"
Organizators - Jānis Anmanis
Latvijas Kultūras muzejs "Dauderi"
24.04. - 01.06. Alvas
liešana senatnē
Organizatori - Ernests Sviklis, Lelde Labāne
Latvijas Nacionālā bibliotēka (K.Barona iela 14)
29.04. - 15.05. Jāņa
Seiksta keramikas un akvareļu izstāde
Organizatore - Anda Lamaša
07.04. - 22.04.
Izstāde "Igaunijas muižas"
Latvijas Tēlnieku centra Atvērtās radošās darbnīcas
(Kandavas iela 2, LU Botāniskā dārza saimnieciskā zona)
08.04. - 16.04. LTC
izstāde - akcija "Mākslinieku siltumnīca"
11. - 12.04.
Akcija
Koordinators - Ģirts Burvis
Latvijas Valsts arhīvs (Bezdelīgu iela 1)
Atvērta darbdienās no plkst. 9.00 - 17.00
Jura Ģērmaņa gleznu izstāde
Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīva galerija
(Šmerļa iela 5)
No 17.03.
Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvam 40 + mm
Organizatori - Andris Vītoliņš,
Jānis Gailītis,
Linda Majorova
Latvijas Zinātņu akadēmijas Izstāžu zāle
(Akadēmijas laukums 1)
15.04. - 10.05. Jāņa
Strupuļa medaļu un zīmējumu izstāde "Sievietes skaistums"
Organizators - Jānis Strupulis
Koordinatore - Ilga Tālberga
Lidosta "Rīga"
15.04. - 10.05.
Izstāde "Mākslinieki lido"
Organizatori - galerija "Daugava"
lidosta "Rīga"
Mākslas darbinieku nams
(Vaļņu iela 9, ieeja no Zirgu ielas)
03.05.
"Spēles ar mākslu" - pasākums visai
pl.12.00 - 18.00
ģimenei
Programmā: leļļu teātris, zīmēšanas studija, animācijas studija,
līnijdejas, spēles un atrakcijas kopā ar bērnu vokālo ansambli
"Podziņas"
Ieejas maksa - 1Ls
Mākslas galerija "Tifāna" (Jāņa iela 16)
15.04. - 10.05.
Glezniecības un tēlniecības darbu un formu ekspozīcija "Laika
telpa" - piedalās Inga Ose-Jurova, Elga Grīnvalde un jaunie tēlnieki
Organizators - Māksla galerija "Tifāna"
Melngalvju nams (Rātslaukums 7)
05.04. - 04.05. Vijas
Dzintares tēlniecības darbu izstāde
Atklāšana 04.04.
"Pieskārieni" Melngalvju nama
plkst. 16.00
vēsturiskajos pagrabos
Organizatore - Vija Dzintare
Koordinatore - Māra Siliņa
12.04. - 04.05.
Izstāde "Sieviete un daba glezniecībā"
Atklāšana 11.04.
Melngalvju nama galerijā
plkst. 16.00
Organizatori - Māra Siliņa
Juris Ģērmanis
08.05. - 01.06. Rīgas
Skolēnu pils radošās iztēles skolas "Palete" audzēkņu darbu izstāde
Melngalvju nama galerijā un vēsturiskajos pagrabos
Organizatore - Māra Siliņa
Mencendorfa nams (Grēcinieku iela 18)
13.04.
Latvijas baltkrievu kultūras diena
plkst.10.00 - 17.00
13.04. - 27.04.
Baltijas baltkrievu mākslinieku
apvienības izstāde
04.05.
Akcija "Noslēpums un atklājums"
pl. 10.00 - 17.00
Organizatore - Ilona Audere
19.04. - 04.05.
Izstāde "Stikla mākslas vēstures ieskicējums Latvijā no 17.gs. līdz
mūsdienām"
29.04. - 04.05.
Akcijas "Stikla māksla un tēlniecība" noslēgums
Organizatore - Ilze Dūdiņa
Miniatūru galerija "Anna" (Bruņinieku
iela 35)
Katru dienu, izņemot svētdienas plkst. 12.00 - 18.00
03.04. - 01.05.
"Mīts, leģenda, simbols..."
(J.Antimonovas piemiņas izstāde)
06.05. - 10.06.
A.Puškins un Baltijas muižas
(Latvijas Puškina biedrība)
Organizatore - Tatjana Mankeviča
Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs
15.04. - 10.05. Rīgas
domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta, Rīgas pilsētas
Mākslinieciskās jaunrades centra, "Praktiskās estētikas skolas"
pasākumu cikls "Mākslas Mozaīka"
Atklāšana 06.05.
"Mākslas dienas 2003"
plkst. 14.00
ekspozīcija- veltījums muzejam
"Atraktīvā medicīna"
ekspozīcija - lietišķās un tēlotājmākslas gadskārtējā izstāde
"Krāsu zibšņi"
18.04. - 26.04. MB
LATVIA 55X55
Klasiska melnbalto fotogrāfiju izstāde par tēmu "Latvijas
ainava"
Porcelāna galerija (Svaru iela 3/5)
01.03. - 01.05
Porcelāna galerija piedāvā aizraujošu porcelāna apgleznošanas akciju
"Otrais pieskāriens" - apglezno divas krūzes, piedalies izstādē un
nopelni balvu!
02.05. - 02.06.
Izstāde
Organizatore - Zane Rone
Puškina licejs (Sarkandaugavas iela 22)
12.04. - 22.04. Georga Barkāna darbu izstāde
26.04. - 15.05.
J.Elgurta darbu izstāde (grafika, zīmējumi)
Organizatore - S.Hajenko
Rakstniecības, teātra un mūzikas muzeja Rakstniecības nodaļa (Pils laukums 2)
No 20.03.
Novitāte! I.Ziedoņa "Krāsainās pasakas" - Muzejpedagoģisko
nodarbību telpā
Organizatore - Liena Šmukste
Reiterna nams (Mārstaļu iela 2)
Grafiķes Katrīnas Grjazevas personālizstāde
Organizators - Reiterna nams
Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības iela 49/53)
Līdz 01.05.
Edītes Pauls-Vīgneres un
Paula Vīgnera darbu izstāde
Organizators - Rīgas Centrālā bibliotēka
RCB Vecrīgas
filiālbibliotēka (Pils iela 18)
Līdz 12.04
Tekstilmākslinieces Zanes Bērziņas gobelēnu izstāde
14.04. - 10.05.
Harija Blunava personālizstāde
"Saulē un
vējā"
Rīgas Centra Daiļamatniecības vidusskola
(Aspazijas bulvāris 34)
Katru dienu plkst. 10.00 - 15.00
7. - 25.04.
2002./2003.gada absolventu darbu izstāde
Rīgas dome (K.Valdemāra iela 3)
22.04. - 10.05. JRRMV
audzēkņu darbu izstāde "Rīga"
Organizatore - Māra Muižniece
Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta telpas (Hanzas iela 7)
24.04.
Izstāde - dāvināšanas akcija
plkst. 15.00
"Es mazā ziedā lielu mīlestību nesu..."
(radošie pedagogi dāvina savus mākslas priekšmetus uzaicinātajiem skolu
direktoriem)
Koordinatores - Vēsma Vītola, Dace Sondore
Rīgas domes Kultūras pārvaldes Kultūras un tautas mākslas centrs
"Ritums" (Jauniela 29a)
17.04. - 18.05.
Tēlniecības darbu izstāde
Piedalās: Mirdza Lukaža, Genādijs Stepanovs, Bruno Strautiņš, Ģirts
Burvis, Zigismunds Bielis
Organizators - Modris Bakmanis
05.05. - 31.05.
Gleznu izstāde "Rīgai",
veltīta 2003.gada Mākslas dienām
Piedalās: Tēlotājas mākslas centra studija "Ritums", Tēlotājas
mākslas Tautas studija "Kolorīts"
Organizators - KTMC "Ritums" sadarbībā ar Rīgas domi un Rīgas
domes Kultūras pārvaldes atbalstu
Koordinatori - Harijs Blunavs, Modris Bakmanis
Rīgas galerija (Aspazijas bulvāris 20)
17.04.- 03.05. Mazo
formu vizuālās mākslas konkursa izstāde (glezniecība, grafika, akvareļi,
tēlniecība, objekti)
Organizatore - Anda Boluža
Rīgas Kongresu nams (K.Valdemāra iela 5)
15.04. - 10.05. Bērnu
zīmējumu konkursa "Skaistais
Atklāšana mums
visapkārt" labāko darbu izstāde
plkst. 16.00
03.05.
Labāko darbu autoru apbalvošana
plkst. 12.00 N.Rēriha ielas svētkos P.Stradiņa
Medicīnas vēstures muzeja dārzā (Antonijas iela 1)
Organizatori - Marianna Ozoliņa, Jānis Anmanis
Koordinatore - Brigita Zelle
28.04. - 15.05. Valda
Buša darbu izstāde Rīgas Kongresu nama 2.stāva foajē
Koordinatore - Brigita Zelle
Rīgas Latviešu biedrības Baltā zāle (Merķeļa iela
13)
16.04 - 18.05
Izstāde "Portreti mākslā"
Organizators - Jānis Anmanis
Rīgas Mākslas skola (Ģertrūdes iela 36)
Darba dienās plkst. 15.00 - 19.00
17.04.
Atvērto durvju dienas 3., 4. stāvā
pl. 15.00 - 19.00
17.04. - 08.05.
Jauniešu mākslas darbu izstāde "Krāsu pali" 4.stāva zālē
Organizators - Rīgas Mākslas skola
Rīgas Porcelāna muzejs (Kalēju iela 9/11)
15.04. - 10.05.
Porcelāna dienas Rīgas Porcelāna muzeja porcelāna darbnīcā
Mākslinieki iepazīstinās ar porcelāna
darbu tapšanas procesu. Ikvienam muzeja apmeklētājam būs iespēja pašam radīt
porcelāna mākslas darbus - liet, glazēt, apdedzināt porcelāna traukus, veidot
figūriņas, suvenīrus
Koordinatore - Zanda Zībiņa
Rīgas 1.speciālā internātskola (Ģertrūdes iela 18)
15.04. - 10.05.
Akcija "Muzejs manām acīm" Rīgas 1.speciālās internātskolas
audzēkņu darbu ceļojošā izstāde
Organizatore - Rūta Kārkliņa
Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs (Palasta iela
4)
26.03. - 28.04.
Izstāde: Vilhelms Mihailovskis "Mana dzīve fotogrāfijā"
Organizatore - Silvija Voite
Salons "Līvs" (Kalēju iela 7)
15.04. - 10.05.
"100% lins"
Organizators - Eglons Lūsis
Salons "Vecpilsēta" (Kaļķu iela 9)
05.04. - 23.04. Arņa
Amoliņa gleznu izstāde
Sv.Pētera baznīca (Skārņu iela 19)
O.,T.,C.,P.,S., pl. 10.00 - 18.00; Sv. pl.12.00 - 18.00
29.04. - 25.05.
Mākslas dienu izstāde "Grafika"
Atklāšana
(Grafikas kamera)
plkst. 15.00
Organizatori - Nele Zirnīte, Alda Kozadajeva
Valsts Mākslas muzejs (K.Valdemāra iela 10a)
21.03. - 04.05.
"Mantojums"
Boriss Bērziņš. Gleznas
Rasma Bruzīte. Skulptūras
Organizatores - Ludmila Neimiševa,
Maruta Kalnupe
28.03. - 04.05.
"Pēterburga - 300"
Organizatores - Irēna Bužinska,
Ksenija Rudzīte
03.05. plkst. 15.00 Cikla "Mūzika muzejā" koncerts -
veltīts Borisa Bērziņa un Rasmas Bruzītes piemiņai
Valsts Mākslas muzeja Izstāžu zāle "Arsenāls"
(Torņa iela 1)
"Mantojums"
Boriss Bērziņš. Gleznas, zīmējumi, grafika, uzmetumi
Organizatores - Ludmila Neimiševa,
Maruta Kalnupe
Valsts Mākslas muzeja Izstāžu zāles "Arsenāls" radošā darbnīca (Torņa iela 1)
11.04. - 04.05. Vācu
dokumentālā kino multimediāls projekts "Trīs logi" - videoinstalāciju
autori: Nikolass Humberts, Verners Pencels
Projekta koordinatores - Liāna Langa,
Kristīne Želve
Atbildīgā par norisi muzejā - Diāna Barčevska
VEF kultūras pils (Ropažu iela 2)
28.04. - 24.05. Rīgas
Tēlotājas mākslas studiju izstāde
Atklāšana
"Mākslas dienas 2003"
plkst. 16.30
Piedalās: Tautas glezniecības studija "Ģilde" (vad. Ausma
Danemane), Tēlotājas mākslas tautas studija "Kolorīts" (vad. Harijs
Blunavs), Tautas glezniecības studija "Grīva" (vad. Juris Ģērmanis),
Tautas glezniecības studija "Varavīksne" (vad. Ilze Strekavina),
Tautas glezniecības studija "Umbra" (vad. Māra Zītare), Tēlotājas
mākslas tautas studija "Ziemeļblāzma" (vad. Tatjana Krivenkova),
Tautas tēlniecības studija "Doma" (vad. Jānis Karlovs)
Koordinatore - Ilona Vanadziņa
01.05.
Koncerts "Muzikāls ceļojums apkārt pasaulei"
plkst. 12.00
pils Lielajā zālē
Piedalās: deju studija "Rasiņa" (vad. Ilona Orleja), vokālais
ansamblis "Momo"
(vad. Dagnija Kravale)
Organizatore - Ilona Orleja
01.05. Koncerts "Ceļā uz Dziesmu un deju
svētkiem"
plkst. 18.00
pils Lielajā zālē
Piedalās: TDA "Rotaļa" (vad. Gints Baumanis)
Organizatores - Ilona Orleja, Roze Kupča
15.04. - 23.04.
Izstāde "Ar mani atkal runā putni..."
Piedalās: TLMS "Saule" (keramika, vad. Juris Tumulkāns), TLMS
"Varavīksne" (glezniecība, vad. Ilze Strekāvina)
Organizatore - Ilze Tumulkāne
Ziemeļu rajona izpilddirekcijas Sabiedriskās mākslas galerija (Rūpniecības
iela 21)
15.04.- 30.05.
Mākslas dienu izstāde. Piedalās: Ziemeļu
Atklāšana
rajona vispārizglītojošo skolu audzēkņi
plkst. 15.00
Koordinatore - Vēsma Vītola
AIZKRAUKLE
Aizkraukles bibliotēkas izstāžu zāle
No 14.04.
Izstāde "Rotaļas ar krāsu" (Irēna Skudra
plkst.13.00 ar
saviem audzēkņiem - gleznojumi)
Koordinators - Aizkraukles rajona
kultūras nodaļa
Aizkraukles mākslas skolas izstāžu zāle
No 11.04.
Izstāde "Pieskāriens" (Uldis Čamans -
Atklāšana
eļļas gleznas)
plkst. 17.00
Koordinators - Aizkraukles rajona
kultūras nodaļa
Aizkraukles mūzikas skolas izstāžu vestibils
No 15.04.
Izstāde "Madarojums"
plkst. 15.00
(Maruta Možeika ar saviem audzēkņiem - raksti uz auduma)
Koordinators - Aizkraukles
rajona
kultūras nodaļa
Aizkraukles novada izstāžu zāle
No 14.04.
Izstāde "Saule, ziedi un vējš"
plkst. 14.00
Piedalās: Ināra Zenfa, Daina Brice, Inese Krēģere, Una Siļionenko,
Madara Roze - gleznojumi uz stikla, zīda, fajansa u.c.
Koordinators - Aizkraukles rajona
kultūras nodaļa
Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejs
12.04.- 12.05.
Līvija Endzelīna "Gleznas" muzeja Izstāžu
Atklāšana namā
"Kalnaziedos"
plkst. 12.00
Atklāšana
Inese Dembovska, Zanda Grigāne "Zīds
plkst. 13.00 un
keramika" muzeja mansardā "Kalnaziedos"
Organizatore - Regīna Paukšte
Pieaugušo informācijas un izglītības centrs
No 14.04.
Izstāde "Tandēms" (Taiga Kalvišķe -
plkst. 12.00
miniatūras autortehnikā, Inta Bodrova - miniatūras ādas tehnikā)
Koordinators - Aizkraukles rajona
kultūras nodaļa
AIZKRAUKLES RAJONS
Jaunjelgavas pilsētas centrālais parks un kultūras nams
12.04.
Instalācijas un hepenings "Jaunjelgavas motīvi" (Rasma
Rinkēviča ar mākslas studijas audzēkņiem)
Koordinators - Aizkraukles rajona
kultūras nodaļa
Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs "Riekstiņi"
02.05.- 31.05. Gleznu
izstāde "Cilvēks mīlestībā" - autore Elita Tomsone
Organizatore - I.Līduma
Nereta
02.05. - 10.05.
Plenērs Mākslas dienu 2003 ietvaros "Ievziedu laiks Neretā"
(02.05. plenēru vada J.Anmanis)
Organizatores - I.Klimoviča, I.Līduma
Pļaviņu pilsētas kultūras nams
10.04.- 10.05.
Novadnieces Veltas Toropinas ( dzimusi
Atklāšana
Paradovska) personālizstāde "Ziedu
plkst. 17.00
gleznas"
Organizators - Pļaviņu pilsētas kultūras nams
Skrīveru kultūras nama izstāžu zāle
12.04. - 12.05.
Izstāde "Ceļā"
(Aizkraukles mākslas skolas absolventu - skrīveriešu kursa darbu
ekspozīcija)
Koordinators - Aizkraukles rajona
kultūras nodaļa
BALVI
Balvu mākslas skola (Brīvības iela 48)
28.04. - 29.04.
Akcija "Atdzīvinātās lietas"
22.04. - 15.05.
Līvānu mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde
22.04. - 15.05.
Konkursa "Vide" noslēguma izstāde
Organizatore - Rudīte Liepiņa
Mākslas un Muzeja dienas
Organizators - Balvu mākslas skola
Balvu Novada muzejs
03.05.- 31.05.
Izstāde "Atdzimušās lietas"
17.03. - 10.04.
Rēzeknes mākslas vidusskolas audzēkņu darbu izstāde
Organizators - Balvu Novada muzejs
BALVU RAJONS
Līvānu mākslas skola
22.04. - 15.05. Balvu
mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde
Organizatore - Rudīte Liepiņa
Upītes Kultūrvēstures muzejs (Šķilbēnu pagasts)
24.04. - 10.05.
Rēzeknes mākslinieka Pētera Gleizdāna
Atklāšana
grafiku izstāde "Veltījums Latgales
plkst. 15.00
dzejniekiem"
Dzejnieku darbu lasījumi Upītes pamatskolas skolēnu izpildījumā
Koordinators - Antons
Slišāns
15.04. - 22.04.
Upītes pamatskolas skolēnu vizuālās mākslas darbu izstāde "Laiks
kustībā"
Organizatore - Annele Slišāne
BAUSKA
Bauskas bērnu bibliotēka (Uzvaras iela 3)
15.04. - 10.05.
Bauskas mākslas skolas audzēkņu kaligrāfijas darbu izstāde "Bērnu
radošās
fantāzijas pasaulē"
Organizatore - Anda Bulle
Bauskas mākslas skola (Dārza iela 3)
15.04. - 15.05.
Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Bauska"
Organizatore - Mārīte Šulce
Bauskas novadpētniecības un mākslas muzejs
01.04. - 15.04.
Fotoizstāde "Bella Italia"
Autori - Jadviga Šlosberga, Raitis Ābelnieks
25.04. - 17.05. Ievas
un Tālivalža Muzikantu darbu izstāde
plkst. 17.00
Atklāšana un tikšanās ar autoriem
Organizatore - Ilga Balode
Bauska pilsētas tautas nams
27.03. - 28.04.
Jubilejas izstāde (personālizstāde)
Organizators - I.Kalniņš
15.04. - 10.05.
Jubilejas izstāde
Organizators - L.Šulcs
Bauskas 1.vidusskola
15.04. - 10.05.
Fotoizstāde
Organizators - L.Šulcs
Bauskas 2.vidusskola
15.04. - 10.05.
Fotoizstāde "Atgriešanās melnbaltajā fotogrāfijā"
Organizatori - J. un G. Šlosbergi
Fotoklubs "Rīga"
01.05. - 31.05.
Studijas 45 gadu jubilejas un N.Pūķa
piemiņas izstāde
Galerija "Eross"
No 15.04.
Akti
Organizatori - L.Šulcs, J. un G.Šlosbergi
Korfa dārzs
No 27.04.
Ekspresizstāde
Organizators - I.Kalniņš
Pie rajona padomes
No 01.05.
Ekspresizstāde
Organizators - I.Kalniņš
Rātslaukums
No 04.05.
Ekspresizstāde
Organizators - I.Kalniņš
BAUSKAS RAJONS
Codes pamatskola
05.04. - 10.05.
Ekspresizstāde
Organizators - I.Kalniņš
Iecavas internātskola
05.04. - 10.05.
Fotoizstāde
Organizators - I.Kalniņš
Iecavas kultūras nams
darbdienās 10.00 - 12.00 un 16.00 - 19.00, sestdienās,
svētdienās 13.00 - 18.00
13.04. - 27.04.
Izstāde "Rīga - Iecava - Rīga"
Atklāšana
Juris Tīfentāls (gleznas), Zenta Dzividzinska
13.04. plkst. 14.00(fotogrāfijas), Alise Tīfentāle (literatūra).
Dziedās un spēlēs Raimonda Vazdika
Organizatore - Zenta Dzividzinska
Iecavas tautas nams
13.04. - 27.04.
Fotoizstāde
Organizatore - Z.Dzividzinska
01.05. - 31.05.
Fotoizstāde
Organizators - I.Kalniņš
Pamūšas internātskola
06.03. - 10.05.
Fotoizstāde
Organizators - M.Kreitenbergs
Saulaine
05.04. - 10.05.
Fotoizstāde
Organizators - M.Kreitenbergs
CĒSIS
Cēsu Izstāžu nams
02.04. - 30.04.
29.Cēsu novada mākslas izstāde
Organizatore - Nata Livonska
Cēsu pilsētas dome (Raunas iela 4)
24.04.
Ikgadēja mākslas akcija "Cēsu mākslas
plkst. 15.00
skolas audzēkņi portretē domes deputātus"
Organizatore - Ieva Praznicāne
Cēsu Vēstures un mākslas muzejs
02.04. - 04.05. Egons
Ošs "Gleznas"- piemiņas izstāde
Laukums pie "Lattelekom" - radošā darbnīca
24.04.
Brīvdabas mākslas akcija "Cēsu bankām
plkst. 12.00 -
slaucamas kazas" (dalībnieki: Cēsu banku darbinieki)
Organizators - Vilnis Kļaviņš
Rožu laukums
24.04.
Brīvdabas mākslas akcija "Cēsu bankām
plkst. 12.00 -
slaucamas kazas" - ekspozīcija (dalībnieki: Cēsu banku darbinieki)
Organizators - Vilnis Kļaviņš
25.04.
Grāmatu un mākslas svētki
plkst. 13.00
Organizatore - Natālija Krama
Monumentālās glezniecības projekts
"Izkrāso pats"
Organizators - Vilnis Kļaviņš
CĒSU RAJONS
Līgatnes mākslas skola
15.04. - 10.05.
Līgatnes mākslas skolas audzēkņu
darbu izstāde
25.04.
Radoša akcija "Kvadrāts"
26.04.
Vienas dienas plenērs pagasta bērniem
Organizators - Līgatnes mākslas skola
DAUGAVPILS
DMV "Saules skola" (Saules iela 6/8)
No 22.04.
Daugavpils mākslas vidusskolas (DMV)
plkst. 13.10
audzēkņu darbu
izstāde
Organizatori - I.Auzāne, V.Sadovskis
22.04 - 25.04.
Atvērto durvju dienas
pl. 10.00 - 15.00
Koordinatore - I.Ruža-Linarte
DMV Skolas skvērā (Saules iela 6/8)
07.05.
Daugavpils mākslas skolas akcija "Piedalies!"
plkst. 16.00
Organizatore - B.Madelāne
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs (DNMM)
(Rīgas iela 8)
15.04.- 24.05.
Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas
plkst. 15.00 5
gadu jubilejas izstāde "Present"
Organizatores - V.Mežbārde, L.Čible
DNMM mākslas salons "Māra" (Rīgas iela 8)
24.04.
Oskara Jansona personālizstāde
plkst. 15.00
Organizatore - V.Mežbārde
Daugavpils pilsētas domes telpas (K.Valdemāra iela 1)
29.04.
Daugavpils Mākslas Vidusskolas audzēkņu darbu izstāde "Daugavpils
manā redzējumā"
Organizatores - I.Ruža-Linarte, I.Auzāne
Daugavpils Universitātes Mākslu katedras izstāžu zāle
(Parādes iela 1 - 215)
09.04. - 15.04.
Tatjanas Mihailovas grafikas darbu izstāde
Organizatore - A.Šļahova
16.04. - 22.04. DU
pasniedzēju un studentu darbu izstāde
Organizatori - M.Čačka, D.Janaudīte
23.04. - 13.05.
Starpaugstskolu grafikas darbu izstāde. Rēzeknes un Daugavpils
augstskolu
studentu darbi
Organizatore - Mairita Folkmane
Daugavpils Valsts teātris (Saules iela 23a)
No 16.04.
Ceļojošā izstāde "Poļu plakāta skola"
plkst. 16.00
(Polija)
Organizatores - Ž.Stankeviča, I.Kokina
Interneta salons "Digitalia" (Vienības iela
4)
No 06.05.
"Datorgrafika". Loretas Lifares un
plkst.16.00
viņas audzēkņu darbu izstāde
Organizatore - L.Lifare
Kinoteātris "Renesanse" (Vienības iela
30)
25.04.
Modes skate
plkst. 15.00
Organizatores - I.Ruža-Linarte, A.Surina
No 09.05.
"Saules skolas" audzēkņu izstāde
plkst. 13.00
"Veltījums M.Rotko"
Organizatori - I.Ruža-Linarte, I.Auzāne, R.Gibovskis
Krievu kultūras centrs, Kaļistratova nams
(Nometņu iela 21)
No 29.04.
Izstāde "Sapnis par Pēterburgu"
plkst. 16.00 Organizatore
- G.Bogdanova
Latviešu kultūras biedrība "Rasa" (Teātra iela 8)
15.04. - 15.05.
Gleznotājas Andželikas Čibeles
"Pasteļtehnikas burvība"
Latviešu kultūras centrs (Rīgas iela 22)
23.04.
Romualda Gibovska personālizstāde
Organizatori - J.Butkevičs, R.Gibovskis
Ļ.Bauļina darbnīca (18.Novembra iela 66 - 18)
06., 07., 08.05.
"Saruna ar krāsu". Mākslinieku un skatītāju
16.00 - 18.00 radošā laboratorija
Saskaņas pamatskola (Saules iela 7)
No 30.04.
Izstāde "Mēs no Saules skolas"
plkst. 13.30
Organizatore - B.Madelāne
TLMS "Latgale" (18.Novembra iela 8)
24., 25., 26.04
Atvērto durvju dienas keramiķu darbnīcā
10.00 - 15.00
Koordinatore - L.Zeiļa
DAUGAVPILS RAJONS
J.Raiņa māja Berķenelē
Aprīlis
Olga Sologuba "Leļļu izstāde"
Maijs
Bērnu olimpiādes konkurss, dalībnieku zīmēšanas darbu izstāde
Organizatore - I.Bērziņa
Naujenes Novadpētniecības muzejs
28.04. - 28.05.
L.Onzuļa personālā fotoizstāde "Zemes pievilkšanas spēks"
muzeja izstāžu zālē
Aprīlis
V.Zeiles videoizstāde un tikšanās ar mākslinieci muzeja pasākumu zālē
14.05.
V.Zeiles darbu un materiālu par viņu ekspresizstāde un videofilmas par
V.Zeili Parīzē demonstrēšana muzeja
pasākumu zālē
Organizatore -
S.Gavrilova
Naujenes Novadpētniecības muzeja nodaļa.
Ekspozīcija "Slutišķi - vecticībnieku māja"
Aprīlis - maijs
Augšdaugavas dienu ietvaros rīkota plenēra sagatavošanas periods
Organizatore - S.Gavrilova
Vaboles pagasts. Skrindu muzejs, kultūras nams
22.04. - 30.04.
Mākslinieces V.Mežbārdes darbu izstāde
22.04. - 30.04.
Skolēnu darbu izstāde "Lidosim putniem līdzi" (Mākslas dienu
karoga zīmēšana)
Organizatore - A.Lazdāne
DOBELE
Dobeles Bērnu un jauniešu centrs
23.04. - 04.05.
Dobeles Bērnu un jauniešu centra audzēkņu radošo darbu izstāde, veltīta
BJC 35 gadu jubilejai
Organizators - Dobeles Bērnu un
jauniešu centrs
Dobeles novadpētniecības muzeja izstāžu zāle
26.03. - 17.05.
Laines Kainaizes gleznu izstāde
Organizators - Dobeles novadpētniecības muzejs
Dobeles pilsētas domes zāle
16.04.- 10.05.
"Dobeles novada mākslinieki" - Aijas
Atklāšana
Princes gleznu izstāde
plkst. 15.30
Organizatore - Aija Prince, t.9166280
DOBELES RAJONS
Auces pilsētas dome (Jelgavas iela 1)
Darbdienās 08.00 - 17.00
15.04. - 09.05.
Mākslinieka Raita Junkera darbu izstāde "Gaisma"
Koordinators - Raitis Junkers
Auces pilsētas kultūras nams (Ausmas iela 4)
Darbdienās un sestdienās plkst. 17.00 - 19.00
15.04. - 10.05.
Vecauces pils Bērnu un jauniešu mākslas studijas darbu izstāde
"Rotaļa ar krāsu"
Koordinators - Raitis Junkers
Bēnes mūzikas un mākslas skola (Sniķeres iela 19)
Darbdienās plkst. 16.00 - 19.00
15.04. - 09.05.
Absolventes Aivas Valaines darbu izstāde "Turpinājums"
Bēnes mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Bēnei - 700"
Bēnes mākslas skolas audzēkņu nobeiguma darbu izstāde
Koordinators - Raitis Junkers
Bērzupes speciālā internātskola (Annenieki)
15.04. - 10.05.
Akcija "Muzejs manām acīm", Rīgas 1.speciālās internātskolas
audzēkņu darbu ceļojošā izstāde
Organizatore - Rūta Kārkliņa
Vecauces pils (Akadēmijas iela 11)
Darbdienās plkst. 08.00 - 17.00
15.04. - 09.05.
Vecauces pils Bērnu un jauniešu studijas darbu izstāde
"Figūras"
15.04. - 10.05. Atvērto durvju dienas Vecauces pils
13.00 - 20.00
Mākslas galerijā otrdienās, ceturtdienās, sestdienās
Koordinators - Raitis Junkers
GULBENE
Gulbenes mākslas skola (Kalpaka iela 70a)
30.04. - 16.05.
Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde
10.00 - 14.00
Organizatore - Silvija Šķipsna
JELGAVA
Ā.Alunāna memoriālais muzejs
25.04. - 25.05.
Izstāde "Ķīnas porcelāns no Dzindedžeņas"
Organizatore - Marija Kaupere
Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs
25.04. - 25.05.
Izstāde "Divi Z" (Jānis Zemītis, Estere Zemīte - gleznas)
05.05.
Ģederta diena (Ģ.Eliasa vārda dienas
plkst. 12.00
akcija)
plkst. 15.00
Mākslas dienu noslēguma sarīkojums "Jelgavas mākslinieki - savai
pilsētai"
Organizatore - Marija Kaupere
JĒKABPILS
Jēkabpils rajona mākslas skola (Dambja iela 19)
28.04. - 15.05.
Atvērto durvju dienas
Novada mākslinieku darbu izstāde
10.05.
Tikšanās ar māksliniekiem
Organizators - Jēkabpils rajona mākslas skola
Jēkabpils tautas nams
12.04. - 10.05.
Maijas Ligeres un audzēkņu rokdarbu
Atklāšana
izstāde
plkst. 13.00
Organizators - Jēkabpils rajona mākslas skola
Krustpils kultūras nams
25.04. - 12.05.
Jēkabpils rajona un pilsētas vizuālās mākslas olimpiādes darbu izstāde
Organizators - Jēkabpils rajona mākslas skola
Krustpils pils
11.04. - 10.05.
Pedagogu un studiju darbu izstāde
Atklāšana
(gleznas, keramika, metāls, koks)
plkst. 16.00
Organizators - Jēkabpils rajona mākslas skola
JĒKABPILS RAJONS
Zasas kultūras nams; Aknīstes bērnu un jauniešu centrs;
Sēlpils kultūras nams; Atašienes kultūras nams;
Vīpes pamatskola
10.04. - 12.05.
Novada mākslinieku darbu izstādes un akcijas rajona pagastos un
mazpilsētās
Organizators - Jēkabpils rajona mākslas skola
JŪRMALA
Bulduru kultūras nams (Muižas iela 6, Bulduri)
15.04.- 05.06.
Tautas lietišķās mākslas izstāde
Atklāšana
plkst. 15.00
15.04. - 05.06. Bērnu
zīmējumu izstāde "No senās Ēģiptes līdz mūsdienām"
03.05.
Mākslas svētki bērniem
"Ota un Otiņa" - bērnu
plkst. 12.00
zīmējumu konkurss uz asfalta "Mana pilsēta", folkloras
ansambļa "Mare" dziesmas un rotaļas
Organizatore - Z.Skuja
Horna dārzs (Jomas iela 35, Majori)
26.04.
Mākslas diena Horna dārzā "Mazā
13.00 - 21.00
Monmartra"
Koordinatore - L.Miķelsone
Jūrmalas Brīvdabas muzejs (Tīklu iela 1a, Lielupe)
10.05.
Mākslas dienu' 2003 noslēguma pasākums
12.00 - 16.00 -
tikšanās ar Jūrmalas māksliniekiem
Koordinatore - Astra Krūmiņa
Jūrmalas pilsētas muzejs (Tirgoņu iela 29, Majori)
16.04.
Mākslas dienu' 2003 atklāšana. Jūrmalas
plkst. 16.00
domes Gada Balvas mākslā pasniegšana
16.04. - 18.05.
Jūrmalas mākslinieku darbu izstāde "Mākslas dienas' 2003"
Koordinatore - Astra Krūmiņa
Keramiķes Edītes Zvagules darbnīca (Muižas iela
6/2, Bulduri)
26.04.
Atvērto durvju diena
12.00 - 16.00
L.Bērziņa memoriālais muzejs (Poruka prospekts 27)
15.04. - 15.05.
Izstāde "Gustava Šķiltera vinjetes"
02.05.
Pasākums - tikšanās "G.Šķiltera dzeja"
Organizatores - I.Balode, S.Ozola
Majoru pamatskola (Rīgas iela 3)
15.04. - 15.05. Jāņa
Veisa personālizstāde
Mākslas galerija (Jomas iela 35)
No 26.04.
Mākslinieces Lijas Rages darbu izstādes
Atklāšana
Organizatore - L.Miķelsone
plkst. 14.00
Raiņa un Aspazijas vasarnīca (J.Pliekšāna iela 5/7, Majori)
15.04. - 10.05.
Animācijas filmu studijas "Dauka" izstāde "Kā atdzīvojas
dzejolītis" (iepazīsimies ar filmu veidošanu, runāsim dzeju, zīmēsim un
skatīsimies filmas)
Organizatore - Astrīda Cīrule
KRĀSLAVA
Krāslavas vēstures un mākslas muzejs (Pils iela 8)
No 15.04.
Jāņa Medņa gleznu izstāde
Atklāšana
(gleznas no Daugavpils novadpētniecības
plkst. 16.00
muzeja krājuma)
Organizators - Valdemārs Gekišs
KRĀSLAVAS RAJONS
"Latgales keramikas dienas - 2003"
24.04.
plkst. 19.00
Cepļa kurināšana keramiķa I.Veceļa darbnīcā Krāslavas raj. Aulejas pag.
25.04.
plkst. 10.00
Cepļa izņemšana keramiķa I.Veceļa darbnīcā Krāslavas raj. Aulejas pag.
plkst. 12.00
Cepļa atklāšana un izņemšana "Pauliņu mājās" Krāslavas raj.
Sakovas sādžā (Krāslavas - Aglonas ceļš)
Koordinatore - I.Pleikšne
KULDĪGA
Alternatīvā sākumskola
No 28.04.
Ceļojoša izstāde "Kas notiek mākslas skolā?"
Organizatore - I.Ozola
Bērnu un jauniešu centrs (1905.gada iela 10)
No 28.04.
Ceļojoša izstāde "Kas notiek mākslas skolā?"
04.05. - 16.05.
Mākslas skolas sagatavošanas grupas bērnu darbu izstāde "Krāsiņas,
notiņas"
Organizatore - I.Ozola
Kuldīgas bibliotēka (Vakara iela 6)
No 25.04. TMS
"Kuldīgas palete" darbu un grāmatu
Atklāšana
izstāde par novada māksliniekiem
plkst. 14.00
Organizatore - V.Rasa
Kuldīgas novada muzejs (Pils iela 5)
26.04. - 04.05.
Baibas Rīteres gobelēnu izstāde "Koki,
Atklāšana
zivis un akmeņi"
plkst. 13.00
Koordinatore - Alise Volauska
29.04. - 31.05.
Kuldīgas Mākslas skolas diplomdarbu un pedagogu darbu izstāde.
Diplomdarbu aizstāvēšana
Aizstāvēšana 30.04. plkst. 16.00
Koordinatore - Ina Ozola
04.05.
Vispasaules muzeju diena Kuldīgā
plkst. 12.00
"Noslēpumi un atklājumi". Kuldīgas mākslinieku darbu izstāde
Pils parkā
Koordinatore - M.Dziesma
Mucenieku iela 19
25.04. - 04.05.
Līvijas Rezevskas skulptūru izstāde
Organizatore - A.Valeiņa
Pasāža "Oriental" (Liepājas iela 34)
26.04. - 04.05.
Judītes Grenēvičas tekstiliju izstāde
Atklāšana
Organizatore - J.Grenēviča
plkst. 12.00
KULDĪGAS RAJONS
Kurmāles pagasta "Pagastmāja"
26.04. - 04.05. TMS
"Kuldīgas palete" dalībnieces Veras Arefjevas darbu izstāde
Organizatore - A.Sļisarenko
Pedvāles brīvdabas mākslas muzejs
12.04. - 30.05. Ievas
Purgailes gleznu izstāde krodziņā "Dāre"
01.05. - 30.05. Brīvdabas
mākslas objektu darbnīca
"Gaisa gads"
No 15.04.
Ojāra Feldberga skulptūru izstāde
"Ezerā apgūlies mēness"
Organizators - Ojārs Feldbergs
Sabiles "Sinagoga"
No 12.04.
O.Feldberga skulptūru izstāde
"Atmiņu īstenošana"
Organizators - Ojārs Feldbergs
Skrundas arodvidusskola
25.04. - 04.05. Jāņa
Lauvas gleznu izstāde
Organizatore - R.Ēķe
LIEPĀJAS RAJONS
Pāvilostas mākslas skola (Šneidera laukums 2)
No 29.04.
Izstāde "Gandrīz neticami" - skulptūras
Atklāšana no
ūdens un uguns... (piedalās: Zigmunds
plkst. 18.00
Vilnis, Ainars Zingniks un kolēģi)
Organizators - Zigmunds Vilnis
Pāvilostas mākslas skolas Vērgales mācību punkts (Vērgale)
No 05.05.
Pāvilostas mākslas skolas audzēkņu
Atklāšana
diplomdarbu izstāde
plkst. 16.00
Organizators - Zigmunds Vilnis
LIMBAŽI
Brīvā dabā Limbažos
30.04.
"Podu diena" - Limbažu Mākslas skolas, Bērnu un jauniešu
centra un Mazsalacas Mākslas skolas kopprojekts
Organizatore - Sandra Lagzdiņa
Limbažu kultūras nams
11.04. - 04.05.
Limbažu rajona Mākslas dienu - 2003 izstāde
Organizatore - Maija Pīlāga
08.05. - 31.05.
Izstāde "Seni laiki - jaunas domas" (Latvijas Hanzas pilsētu
darbi, veltīti Limbažu 780-gadei)
Organizatore - Sandra Lagzdiņa
03.05.
Mākslas dienu balle
plkst. 19.00
Organizatore - Jolanta Borīte
Limbažu pilsētas laukumi un ielas
03.05.
Mākslinieku akcija - Limbažu pavasara
11.00 - 14.00
svētku ietvaros
Organizatore - Indra Makarova
Limbažu pilsētas muzejs (Burtnieku iela 7)
15.04. - 10.05.
Alojas mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde
Organizators - Jānis Ulmis
LIMBAŽU RAJONS
Alojas mūzikas un mākslas skola (Jūras iela 39a, Aloja)
05.05. - 10.05.
Mācību darbu izstāde
Lēdurgas kultūras nams
01.05. - 31.05.
Mākslas dienu izstāde - 2003
Organizatore - Maija Pīlāga un mākslas skolas pedagogi
LUDZA
J.Soikāna Ludzas mākslas skola
22.04.
Radošas aktivitātes lieliem un maziem
plkst. 16.00
"Viņpus baltā un melnā"
Organizatore - Ināra Mikažāne
Kinoteātris "Latgale" (Skolas iela 26)
17.04.
J.Soikāna Ludzas mākslas skolas audzēkņu
plkst. 16.00
darbu izstāde "Lielā pasaule un mazā sirds"
Organizatore - Iveta Ladusāne
Ludzas novadpētniecības muzejs (J.Kuļņeva iela 2)
21.03. - 19.04.
Izstāde "J.Antonovas gleznas"
15.04.
Mākslinieces Jeļenas Antonovas radoais
plkst. 15.00
darba vakars
Organizators - Ludzas novadpētniecības muzejs
23.04. - 14.05.
Ludzas J.Soikāna Mākslas skolas pedagogu darbu izstāde "Dvēsele
skatās un redz"
Organizatori - Inese Kaziniece, Andris Misāns
28.04. - 17.05. Māras
Kalniņas medaļu izstāde "Tuvumā - tālumā"
Organizators - Ludzas novadpētniecības muzejs
MADONA
Madonas BJC
23.04. - 10.05.
"Lidojums" - Madonas rajona skolu un Madonas BJC lietišķās un
vizuālās mākslas pulciņu veidoti telpiski objekti
15.04. - 22.04.
"Skats" - Madonas BJC pulciņu darbu izstāde
Organizatore - Danute Vēze
Madona, degvielas uzpildes stacija "Ziemeļu nafta"
15.04. - 15.05.
Madonas mākslas skolas audzēkņu
darbu izstāde
Organizators - Haralds Dirnēns
Madonas mūzikas skola
15.04. - 15.05.
Madonas mākslas skolas audzēkņu
darbu izstāde
Organizators - Haralds Dirnēns
Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejs
13.04. - 18.05.
Latvijas Mākslas akadēmijas pedagogu
gleznu izstāde
Organizatore - Inese Jakobi
15.04.
Madonas BJC pulciņu dalībnieku radošo
plkst. 15.00
darbu izstāde
Organizatore - Danute Vēze
Madonas rajona padome un Madonas pilsētas dome
16.04. - 15.05.
Madonas mākslas skolas audzēkņu
darbu izstāde
Organizators - Haralds Dirnēns
MADONAS RAJONS
Ērgļu saieta nams
05.05. - 15.05.
Plenēra "Laisma" izstāde
Organizatore - Inga Arāja
Kalsnavas pagasta padomes
administratīvā ēka Jaunkalsnavā
16.04. - 30.04.
Plenēra "Laisma" izstāde
Organizatore - Inga Arāja
Kusas pamatskola
15.04. - 15.05.
Skolēnu darbu izstāde
Organizators - Agris Sārs
Lubānas pilsēta un Lubānas mākslas skola
15.04. - 10.05.
Izstāde "Laiks"
Organizatore - Dace Rudzīte
Lubānas pilsētas laukums
01.05., 02.05.
"Laiks"
naktī
Organizatore - Sandra Valaine
Praulienas pagasta padomes zāle
16.04. - 30.04.
Plenēra "Laisma" izstāde
Organizatore - Inga Arāja
Varakļānu pils
15.04. - 10.05.
Konkursa "Gada mākslinieks"
izstāde - prezentācija
Organizatore - Ieva Locāne
OGRE
Kultūras centrs
05.05. - 10.05.
Rokdarbu izstāde "Artava pavasarim"
10.05.
Ogres novada mākslinieku tikšanās, radošā diena. Mākslas dienu noslēguma
pasākums
Koordinatore - A.Aučjuka
Mākslas skola
01.04. - 01.05.
Mākslas skolas sagatavošanas grupu
darbu izstāde
Koordinatore - A.Aučjuka
Mākslas skolas dārzs
10.05.
Ogres novada mākslinieku tikšanās, radošā diena. Mākslas dienu noslēguma
pasākums
Koordinatore - A.Aučjuka
Ogres vēstures un mākslas muzejs
11.04. - 04.05.
Osvalda un Egila Dinviešu
datorgrafikas izstāde
Koordinatore - A.Aučjuka
OGRES RAJONS
Ikšķiles kultūras biedrības nams (Lībiešu iela 2)
13.04. - 11.05.
Mākslas dienas "Ikšķile - 2003"
Izstāde (J.Kuga, K.Miezītis, M.Osis, A.Megnis, V.Liepiņa, V.Dišlers.
E.Mangalis, M.Valdmanis, J.Baiks, kā arī Bērnu un jauniešu tēlotājas mākslas
studija u.c.)
Organizators - Juris Baiks
Madlienas kultūras nams
14.04. - 19.04.
Radošo darbu izstāde un koncerts
Organizators - K.Kažociņa Madlienas mūzikas un mākslas skola
Pie kultūras nama "Lielvārde" (Rembates
parkā),
lietus gadījumā - kultūras namā "Lielvārde"
01.05.
Teātra, objektu apgleznošanas,
plkst. 11.00
brīvās mūzikas radošās darbnīcas
plkst. 14.00
pusdienas
plkst. 15.00
Modes skate "Pavasaris galvā"
Organizators - Edgars Mucenieks
Suntažu kultūras nams
15.04. - 10.05.
Andris Linde: Gleznu izstāde
Ruta Linīte: Gobelēnu izstāde
Organizatore - Dzidra Sproģe
PREIĻI
Preiļu Vēstures un lietišķās mākslas muzejs
(Preiļu kinoteātris "Ezerzeme")
15.04. - 15.05.
Mākslinieka Pētera Gleizdāna draudzīgo šaržu izstāde "Preiļu un
Balvu rajona kultūras darbinieki"
Organizatore - Silvija
Berezovska
PREIĻU RAJONS
Preiļu rajona Riebiņu kultūras nams
15.04. - 15.05. Jāņa
Plivdas gleznas
Organizatore - Silvija Berezovska
Preiļu rajona Stabulnieku kultūras namā
15.04. - 15.05. Jāņa
Igovena gleznu izstāde "Latgales ainavas"
Organizatore - Silvija Berezovska
RĒZEKNE
Latgales kultūras centra izdevniecības izstāžu telpa
(Baznīcas iela 28)
15.04. - 20.05. Rēzeknes Mākslas vidusskolas Vizuāli plastiskās mākslas
izglītības programmas audzēkņu darbu izstāde "Grāmatu grafika"
Koordinators - Jānis Elksnis
LMA Latgales filiāle (Baznīcas iela 34a)
08.05.
Atvērto durvju diena LMA Latgales filiāles grafikas darbnīcā
Koordinators - Pēteris Gleizdāns
Rēzeknes Festivāla parks
06.05.
Interaktīvās kukaiņu dienas
9.00 - 22.00
Piedalās: LMA Latgales filiāles studenti, Rēzeknes augstskolas
Darbmācības katedras studenti, Rēzeknes Mākslas vidusskolas audzēkņi, Bērnu
mākslas skolas audzēkņi, Rēzeknes pilsētas kultūras nams, Pūšamo instrumentu
orķestris "Rēzekne", Rēzeknes pilsētas kultūras centrs
Organizatore - Ināra Jaudzema
Rēzeknes Mākslas vidusskola (Baznīcas iela 34a)
15.04. - 30.04. LMA
LF un Rēzeknes Mākslas vidusskolas pedagogu radošo darbu izstāde "Mākslas
dienas 2003" vidusskolas
Baltajā zālē
Koordinatore - Aloida Gavare
15.04. - 05.05. LMA
Latgales filiāles Grafikas nodaļas studentu darbu izstāde "Pavasaris
2003" vidusskolas 2.stāva rekriācijas telpās
Koordinators - Pēteris Gleizdāns
26.04.
Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo skolu
10.00 - 16.00
audzēkņu konkurss vizuāli plastiskajā
radošajā darbībā
05.05. - 15.05.
Mākslinieces Evitas Skrebinskas
grafiku izstāde
Koordinatore - Aloida Gavare
RMV Mākslas nams (18.Novembra iela 26)
06.05.
Atvērto durvju diena mākslinieka Osvalda Zvejsalnieka darbnīcā
Koordinators - O.Zvejsalnieks
Rēzeknes Poļu pamatskola (Lubānas iela 19)
Aprīlis
LMA Latgales filiāles studenta Vladimira Višņakova (VIRJA) izstāde
"Krāsu spēle"
RĒZEKNES RAJONS
"Latgales keramikas dienas - 2003"
No 25.04. LKF
kopas "Pūdnīku skūla" darbu izstāde
Atklāšana
Lūznavas pamatskolā, Rēzeknes raj.
plkst. 14.00
Lūznavas pag.
No 25.04. LKF
kopas "Pūdnīku skūla" darbu izstāde
Atklāšana
Latgales novada rehabilitācijas centrā
plkst. 16.00
"Rāzna", Rēzeknes raj. Lūznavas pag. Veczosnā
26.04.
Cepļa izņemšana keramiķa St.Viļuma
10.00 darbnīcā Rēzekners raj. Ozolaines pag.
Bekšos
No 26.04.
Latgales keramiķu darbi un izstāde
Atklāšana
"Latgales plecu lakats" Rēzeknes raj.,
plkst. 13.00
Sakstagala pag. Fr.Trasuna muzejā "Kolnsāta"
Koordinatore - I.Pleikšne
Maltas kultūras nams (1.Maija iela 80)
Aprīlis - maijs LMA
Latgales filiāles studentes Jurikas Bakānes darbu izstāde "Dažādie
zilumi"
RĪGAS RAJONS
Ķekavas kultūras nams
23.05. - 24.05.
Latvijas mākslas skolu audzēkņu darbu konkurss - izstāde
"Krāsa"
Koordinatore - Inga Zālīte
Ķekavas mākslas skola
15.04. - 31.05.
Audzēkņu darbu (tekstils, keramika, grafikas, gleznojumi) izstāde
Koordinatore - Inga Zālīte
Ķekavas mūzikas skola
15.04. - 31.05.
Audzēkņu darbu izstāde (gleznojumi, kolāžas) izstāde skolas 2.stāva
gaitenī
Koordinatore - Inga Zālīte
Ķekavas pagasta padome
15.04. - 31.05.
Audzēkņu darbu (gleznojumi, grafikas) izstāde padomes 1.stāva gaitenī
Koordinatore - Inga Zālīte
Mālpils kultūras nams
05.04.
"Kā būtu, ja būtu..."
plkst. 12.00
Koordinatore - Māra Ārente
Ropažu parka estrāde, Mūzikas un mākslas skola
26.04.
Mākslas dienas Ropažos
plkst. 13.00
"Mākslas un mūzikas ritmi" - Ropažu mūzikas un mākslas skolas
audzēkņu koncerts un darbu izstāde
plkst. 14.00
Zīmēšana un gleznošana bērniem
Koncerts Ropažu estrādē (folkloras kopa "Pērkonītis",
folkloras kopa "Trejasmens", Nils Īle "Āfrikas ritmi")
26.04. - 12.05.
Gleznu izstāde "Dabas noskaņas"
(Indulis Purens)
Koordinatore - Gunta Darbvare
Saulkrastu bērnudārzs "Rūķītis"
Zvejniekciema kultūras nams (Atpūtas iela 1b)
25.04. - 09.05.
"Mēs - Saulkrastu pludmalei" - pārģērbšanās kabīņu
apgleznošana (Vides Aizsardzības kluba, Saulkrastu nodaļas un Vidzemes Jūrmalas
mūzikas un mākslas skolas sadarbība)
Organizatores - Ieva Lazdauska, Daiga Buša
Zvejniekciema kultūras nams (Atpūtas iela 1b)
22.04. - 10.05.
"Saules krasts" - starptautisks bērnu un jauniešu
tēlotājmākslas konkurss - izstāde (70 gadi, kopš saulkrastieši izvēlējās savai
pilsētai vārdu - Saulkrasti)
Organizatore - Ieva
Lazdauska
SALDUS
J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs
26.03. - 31.03.
Novadniekam, māksliniekam Fricim Ogulim veltīta piemiņas izstāde
11.04. - 11.05.
Saldus mākslas skolas audzēkņu
diplomdarbu izstāde
Organizatore - Elita Sproģe
TALSI
Talsu pilsētas diena (1917.gada 15.aprīlī Talsi ieguva pilsētas
tiesības)
Talsu novada muzejs
15.04. Rajona vidusskolēnu radošais
konkurss
10.00 - 13.00
kultūras vēsturē un CD "Senās rotas" prezentācija (Dundagas
vidusskolas projekts)
Talsu sporta nams, administratīvais centrs, kinoteātris
"Auseklis" un Talsu tautas nams
15.00
Talsu pirmsskolas iestāžu audzēkņu zīmējumu akcijas "Talsi no
senatnes"
"Talsu centrs", A.Reinholda foto salons
16.00
Talsu foto kluba izstāžu atklāšana
Talsu novada muzejs
18.00
Talsu mākslinieku darbu izstādes atklāšana, tikšanās ar zinātnieku un
gleznotāju, novadnieku Arnoldu Alksni, Talsu literātu un mūziķu jaunrades
programma "Talsi dziesmās un dzejā"
01.05.
Bērnu mākslas diena. Pūķa palaišanas
plkst. 15.00
festivāls. Mākslas darbu loterija. NOASS VIDEO galerijas filmu programma
TALSU RAJONS
Dižstendes bibliotēka
11.04. - 11.05. Veģu
bērnu sociālās aprūpes centra bērnu zīmējumu izstāde
Pastendes kultūras nama izstāžu zāle
02.04. - 11.05. Talsu
mākslinieku darbu izstāde
"Nakts atskaņas"
Laidzes brīvā laika pavadīšanas centrs
16.04. - 18.05. Talsu
mākslinieku darbu izstāde
TUKUMS
Tukuma Mākslas muzejs (Harmonijas iela 7)
05.04. - 01.06.
Piemiņas izstāde gleznotājai Skaidrītei Elksnītei
Organizatore - Ināra Runkovska
Galerija "Durvis" (Brīvības laukums 21)
09.04. - 12.05.
Ingemāra Treija - gleznas,
Leons Čivlis - XXX
Organizatore - Gunta Čivle
Tukuma pilsētas centrs, Durbes pils
01.04. - 15.05. Zīda
apgleznojumi "Putni" - TBJC mākslas studija
18.05. - 02.11.
Izstāžu projekts "Caurvējš Durbē"
Organizatore - Gunta Čivle
18.05.
Mākslas svētki 2003
plkst. 12.00
Organizatores - Gunta Čivle,
Daiga Šmitenberga
04.05. - 31.08.
Izstāžu projekts "Atklājumi Durbes pils bēniņos"
Organizatore - Gunta Čivle
Mākslas objekti Tukuma pilsētā visu vasaru
Organizatore - Agrita Ozola
TUKUMA RAJONS
Irlavas kultūras nams
13.04.
Mākslas dienu pasākums - lekcija "Irlavas
plkst. 14.00
mākslas kolekcijas vēsture"
Organizatore - Antra Krūmiņa
Irlavas pagastnams
15.04. - 10.05. Rutas
Štrodahas gleznu izstāde "Radīt prieku sev un citiem" pagastnama zālē
Koordinatore - Antra Krūmiņa
15.04. - 10.05.
Irlavas bērnu dārza "Cīrulītis" audzēkņu darbu izstāde
"Lai dzīvo pavasaris!"
Koordinatore - Antra Krūmiņa
Irlavas Raiņa vārdā nosauktā bērnu nama zāle
15.04. - 10.05.
Mākslinieka Imanta Kalniņa gleznu izstāde
Koordinatore - Antra Krūmiņa
VALKA
Valkas novadpētniecības muzejs
05.04.- 03.05.
Lauras Pīgoznes un Jāzepa Pīgožņa darbu
Atklāšana
izstāde muzeja izstāžu zālē
plkst. 15.00
Organizatore - Meldra Cimdiņa
VALMIERA
Valmieras kultūras nams (Rīgas iela 10)
11.04 - 10.05.
Valmieras kultūras nama Tēlotājas mākslas studijas darbu izstāde
Koordinatore - Daina Leite
Galerija "Laipa" (Rīgas iela 27a)
05.04. - 25.04.
Solveigas Vasiļjevas personālizstāde "Mēles sajūta" (galerijas
10 gadu jubilejas izstāde)
Koordinatore - Guna Kalnača
Pilsdrupas
10.05.
Mākslas dienu hepenings
Koordinatore - Guna Kalnača
VENTSPILS
Ventspils muzejs, Livonijas ordeņa pils izstāžu zāle
(Jāņa iela 17)
25.04. - 16.05.
Ventspils mākslinieku darbu izstāde
"Mākslas dienas' 2003"
Organizators - Ventspils mākslinieku apvienība
25.04.
Tradicionālais Mākslas dienu pasākums "Mākslas nakts - 03"
Sīkāku informāciju par Mākslas dienām Ventspilī var uzzināt, zvanot uz
informācijas uzziņu dienestu 118 vai internetā www.118.lv
VENTSPILS RAJONS
Ugāles vidusskola
01.04. - 10.05.
Laimdotas Junkaras darbu izstāde
Organizatore - Laimdota Junkara
Ugāles ciema "Ziediņi"
04.05.
Atvērto durvju diena
Laimdotas Junkaras darbnīcā
Organizatore - Laimdota Junkara
Informāciju apkopoja Agnese Ruciņa, Mākslas dienu 2003
informācijas koordinatore
Tālr. 7228497, e-pasts: agnese_rucina@one.lv
|